Nieuwe regels over de toewijzing van woningen
Er is een nieuwe huisvestingsverordening voor de gemeente Ede. In de huisvestingsverordening staan regels over de toewijzing van huurwoningen en urgenties. Deze regels helpen ervoor te zorgen dat iedereen een eerlijke kans krijgt op een betaalbare woning.
Nieuwe regels voor Bennekom en Lunteren
Eén van de nieuwe regels is dat woningzoekenden die een binding hebben met Lunteren of Bennekom voor 50% van de aangeboden woningen voorrang krijgen. Wanneer deze voorrang precies geldt, vindt u in de huisvestingsverordening.
U vindt meer informatie in de advertentie
Ziet u een huurwoning in Bennekom of Lunteren? Dan leest u in de woningadvertentie hoe de voorrang werkt.
Vragen? Neem gerust contact op
Wilt u meer weten over de nieuwe huisvestingsverordening? Kijk dan hier. Of neem contact met ons op. Stuur een mail naar info@woonstede.nl of bel op werkdagen tussen 9.00 en 15.00 uur naar (0318) 695 695.